obchodní model

Všechny licence je možné si pronajmout

Naše zákazníky nenutíme investovat nemalé částky do licencí. Nabízíme možnost měsíčního pronájmu licence.
Proč tedy platit celou licenci za pokladnu na vaši zahrádce, kterou budete provozovat jen 4 měsíce v roce?
U nás si můžete licenci pronajmou i jen na určité období.

Libovolná přenositelnost licence

Pokud se v průběhu provozu rozhodnete, že chcete namísto statické pokladny provozovat mobilní.
Stačí v administraci pouze převést licenci na jiné zařízení a to kdykoliv je potřeba.

Mobilní číšník zdarma

Mobilního číšníka nabízíme ke každé pokladně zdarma. Neplaťtě tedy navíc za něco, co by mělo být standartem.použité technologie

Propojení pokladen

Všechny pokladny jsou propojené a položky lze platit i objednávat v libovolé kombinaci či postupu na libovolné pokladně. Pokladna funguje i při výpadku lokální sítě nebo internetu. Po opětovném připojení se položky zpětně sesynchrnizují. Provoz tak není závislý na serveru nebo jiném centrálním prvku.

Mobilnost

Pokladní systém můžete provozovat jak na statickém PC tak mobilním tabletu, bez jakýchkoliv dalších příplatků.Další specifické vlastnosti oproti konkurenci

  Administrace přes internet

Kompletní správa pokladního systému probíhá přes webové stránky. Vaši pokladnu tedy můžete spravovat odkudkoliv, z jakéhokoliv zařízení přes internet.

  Uživatelsky přívětivé prostředí

Administrace a správa je uživatelsky tak jednoduchá, že k instalaci pokladny na nové zařízení Vám stačí 10 kliknutíbez nutnosti znalosti IT nebo účasti servisního technika.

  Our Approach

Aliquam hendrit rutrum iaculis nullam ondimentum maluada velit beum donec sit amet tristique erosam amet. Risus mollis malesuada quis quis nulla.

  Multiplatformnost

Aplikaci pokladny, můžete spustit téměř na jakémkoliv zařízení s OS Windows, iOS nebo MAC OS-X. Licence je přenosná a sami si můžete vybrat nebo přecházet mezi zařízeními, které vlastníte.

  Kompletní řešení

U nás naleznete vše co by mohl Váš podnik potřebovat. Pokladna, kuchyňský modul, mobilní pokladna, mobilní číšník.

  Cloud a Vaše pobočky

Pokud mát více poboček, nemůsíte řešit vnitropodnikovou síť. Kompletní systém lze provozovat přes standartní internetové připojení. Všechny komunikace je šifrována certifikáty.