Nekupujte zajíce v pytli

Pokladní systém na měsíc k testování zdarma.

a nebo s omezením zdarma napořád.. :)

Chcete si pokladní systém nejdříve otestovat? Po vyplnění jednoduché registrace získáte plnohodnotný pokladní systém zdarma k testování a to bez jakéhokoliv závazku. Po této době se můžete rozhodnout, zda si budete chtít náš pokladní systém pronajmout, nebo přejít na bezplatnou licenci FREE.

  Bez závazků

Je jen na Vás na jak dlouho si chcete licence pořídit. U nás nenajdete žádné roční smlouvy nebo závazky počtu licencí apod.

  Jednoduchost

Naší prioritou je jednoduchost. Pokladnu navrhujeme tak aby ji mohl obsluhovat každý bez nutnosti dlouhého školení.

  Přístup odkudkoliv

Díky cloudovému řešení můžete pokladny provozovat kdekoliv bez nutnosti intranetové sítě či jiných investic do firemní sítě.

  Stále vyvíjíme

Stále přidáváme nové možnosti a aktualizujeme. Bez poplatků. Vaše investice se tedy neztratí v několik let starém software.

  Na vše jen jedna administrace

Na vše máme jednu přehlednou administraci, pro správu všech pořízených produktů se tedy nemusíte přihlašovat na více míst nebo spouštět několik aplikací.

  Fungují i bez internetu

I přesto, že pokladny fungují na cloudovém řešení, nemusíte se v případě výpadku internetu bát o svůj provoz. Pokladny fungují asynchronně a jsou schopny fungovat bez internetu i několik týdnů.

CLOUDOVÉ ŘEŠENÍ

S námi už nemusíte řešit žádné vzdálené přístupy, nastavování routerů nebo spravovat pokladny jen v místě provozování.

Nabízíme unikátní cloudové řešení, které vše vyřeší za Vás. Stačí se jen přihlásit na webovou stránku a pokladna na Vaší provozovně si veškeré změny a nastavení sama automaticky stáhne.
Vaše podnikání se tím zefektivní rovnou o několik řádů.

Nejsme žádný StartUp, pokladny již u zákazníku provozujeme přes 8 let. Naše řešení je tak ověřené praxí.

Zobrazit ukázku  nebo  Požádat o testovací demo

EET POS ukázka administrace